Yerleşik HTML5 web istemcisine sahip X2 web HMI panelleri


Endüstriyel uygulamalar için X2 pro web ve X2 extreme web


X2 pro ve X2 extreme ailelerindeki X2 web HMI panelleri, endüstriyel ortamlarda HTML5 web teknolojilerinden yararlanmak isteyen işletmeler ve kullanıcılar için mükemmel HMI panelleridir. X2 web HMI panelleri, SCADA sistemlerinden, PLC'lerden veya yerleşik web sunucularına sahip diğer cihazlardan tek tarayıcı pencereli web sayfalarının Chromium Kiosk modu çalışmasıyla görselleştirilmesini sağlar.

X2 web HMI panelleri, kuruluşların ve kullanıcıların aynı web içeriğini HMI, mobil, tablet, bilgisayar vb. gibi farklı hedef platformlarda herhangi bir dönüştürme veya yeniden mühendislik gerektirmeden görselleştirmesine olanak tanır. X2 web HMI panelleri, kapsamlı sertifikasyon ve çevresel dayanıklılık sunan iX tabanlı X2 pro ve X2 extreme HMI panelleriyle aynı endüstriyel sınıf kalitede donanıma sahiptir.

 

X2 pro web


X2 pro web HMI'lar, yerleşik HTML5 web istemcisine, güçlü standart sertifikaların yanı sıra genişletilmiş denizcilik sertifikalarına sahip yüksek performanslı endüstriyel HMI'lardır.

X2 pro web

 

X2 extreme web


X2 extreme web HMI'ları, yerleşik HTML5 web istemcisine sahip, dayanıklı, yüksek performanslı endüstriyel HMI'lardır. Zorlu dış ortamlarda ve tehlikeli alanlarda performans gösterecek şekilde tasarlanmış ve onaylanmıştır.

X2 extreme web

 

Platformlar arası mobil uygulamalar


HTML5 yeni nesil bir web kodlama dilidir. HTML5, tüm platformlarda ve tarayıcılarda aynı görünerek kodlamayı basitleştirir, daha hızlıdır ve kullanıcılara daha uyarlanabilir. HTML5, daha fazla birlikte çalışabilir uygulamaları teşvik etmek için ayrıntılı işleme modelleri içerir; belgeler için mevcut işaretlemeyi genişletir, geliştirir ve rasyonelleştirir. HTML5 aynı zamanda platformlar arası mobil uygulamalar için de adaydır çünkü düşük güçlü cihazlar düşünülerek tasarlanmış özellikler içerir.

Kataloğu indirin