X2 pro - Yüksek performans HMI'lar

X2 pro ultra kompakt 4 inç panellerden daha ileri uygulamalar için tasarlanmış 21 inç panellere kadar yüksek performanslı endüstriyel panellere sahiptir. Yüksek performans sağlayan güçlü ARM Cortex A9 işlemcilere sahip bütün ürünler en yeni ekran teknolojisi ve geniş bağlantı seçenekleri ile bütün otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılar.

X2 pro ayrıca endüstriyel ortamlarda HTML5 web teknolojilerinden yararlanmak isteyen kuruluş ve kişiler için kusursuz olan bir dizi HMI ürününü kapsar. X2 web HMI ürünleri hiçbir dönüştürme veya yeniden tasarım gerektirmeden aynı içeriğin mobil, tablet gibi farklı platformlarda aynı şekilde görselleştirilmesini sağlar.

iX Runtime Bulunan X2 Pro

 

Sağlam alüminyum kasa

IP65, NEMA 4X/12 ve UL Tip 4X/12 ön kısma sahip sağlam alüminyum kasa. Doğrudan yağmur, kar ya da yüksek basınçlı su, kir ve toza karşı dayanıklıdır.

Geniş çalışma sıcaklığı

Geniş -10°C - +60°C çalışma sıcaklığı aralığı çoğu sektörün taleplerini karşılar.

UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları

X2 ürün yelpazesinin tamamı UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları ile güçlü bir standart sertifikasyon imkanı sunar.

Deniz sertifikaları

X2 paneller normalde HMI'larda bulunmayan geniş deniz sertifikaları sınıfını karşılar, bu da bu panelleri denizdeki her türlü konum için uygun hale getirir.

Özelleştirilmiş X2 ön çerçeveler ile markanızın logo çalışmasını yapın

Özelleştirilmiş ön çerçeve bulunan X2 operatör panellerinde markanızın logosunu tanımlayın ve makinenizden elde edilen kullanıcı deneyimine görsel kimliğinizi ekleyin. Küçük miktarlar için temel logo çalışmaları ile büyük miktarlar için daha fazla grafik seçeneği içeren genişletilmiş logo çalışmalarına kadar seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.