X2 control: Entegre CODESYS kontrolü

X2 control panelleri aynı kompakt donanımda endüstriyel HMI ile CODESYS PLC işlevlerini bir araya getirir. Ultra kompakt 4 inç panellerden ileri düzey uygulamalar için tasarlanan 15 inç panellere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Standart dağıtılmış G/Ç özellikleri ile şık, ölçeklendirilebilir ve düşük maliyetli çığır açan bir çözüm elde edin.

X2 Control

 

Güçlü ARM Cortex-A9 işlemci

Güçlü tek, çift ve dört çekirdekli ARM Cortex-A9 zorlu uygulamalarda hızlı ekran depolama ve program taşıma imkanı sunar.

CODESYS ile kontrol ekleyin

Güvenli ve hızlı program yürütmek için özel CPU çekirdeklerinde çalışan, CODESYS'in sunduğu esnek bağlı entegre IEC 61131-3 PLC işlevini tercih edin. Ölçeklendirilebilir ve uygun bir çözüm için uzak G/Ç'ler yeterlidir.

Konfigürasyon özgürlüğü

Uygulamalar paneldeki entegre kontrolle şık bir şekilde ince kalır. İhtiyacınıza göre uzak G/Ç'ler ekleyin ve üç önemli endüstriyel haberleşme protokolünden (EtherCAT, Modbus RTU ve Modbus TCP) birini seçin.

Tek sistemde daha az hata riski

İki ayrı PLC ve HMI sistemi hata riskinin iki katına çıkması anlamına gelir. X2 control bunu tamamen değiştirir. Sisteminizi WARP ile konfigüre etmeniz yeterlidir. Hepsi bu kadar. Uygulama oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sağlam alüminyum kasa

IP65, NEMA 4X/12 ve UL Tip 4X/12 ön kısma sahip sağlam alüminyum kasa. Doğrudan yağmur, kar ya da yüksek basınçlı su, kir ve toza karşı dayanıklıdır.

Geniş çalışma sıcaklığı

Geniş -10°C - +60°C çalışma sıcaklığı aralığı çoğu sektörün taleplerini karşılar.

UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları

X2 ürün yelpazesinin tamamı UL, CE, FCC ve KCC sertifikaları ile güçlü bir standart sertifikasyon imkanı sunar.

Deniz sertifikaları

X2 paneller geniş deniz sertifikaları sınıfını karşılar, bu da bu panelleri denizdeki her türlü konum için uygun hale getirir.

Standart olarak EtherCAT

X2 control paneller standart olarak süper hızlı EtherCAT ile G/Ç iletişimini destekler.

Standart olarak 2 Ethernet portu

X2 control panellerde diğer ekipmanlarla iletişim için standart olarak iki dahili Ethernet portu bulunur.

SD bellek kartı

Kart girişi ve USB bağlantısı akıllı bellek genişletme, proje yedekleme ve uygulama yükleme için panelin bölmesi kapağının arkasında yer alır.

Geniş ekran biçimi

X2 paneller geleneksel 4:3 kare ve kişisel yer alacak şekilde oluşturulmuş geniş ekran biçimi sunar.

CiX CAN, Profibus ve MPI

CANopen bus veya merkezi CiX CAN, Profibus veya MPI modülleri kullanılan kontrol cihazlarıyla arayüz oluşturmak kolaydır.