Yeni nesil X2 Base ; Ekonomik, tam işlevsel operatör panelleri

X2 Base operatör paneli ailesi şimdi, daha yüksek performans, daha fazla ekran boyutu ve bir dizi ek özellikler sunan yeni X2 Base 2.nesil operatör panelleri olarak güncellendi. X2 base v2 serisi, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve modern tasarıma sahip uygun maliyetli endüstriyel operatör panelleridir. Paneller IP65 korozyona dayanıklı plastik gövde ile iX developer yazılımının tüm fonksiyonlarını birleştirerek, küçük ve orta ölçekli uygulamalar için uygun maliyetli ve gelişmiş bir HMI çözümü sağlar.

 

X2 base v2 paneller ; standart olarak 5, 7 ve 10 inç ve yüksek performanslı modellerde ise 7, 10 ve 15 inç ebadında sunulmaktadır.

 

Yüksek performanslı sürümlerin 2021 ikinci yarısı ile beraber piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

X2 Base V2 Temel Performans

 

X2 Base V2 Yüksek Performans

 

Korozyona dayanıklı plastik kasa

IP65, NEMA 4X/12 ve UL Tip 4X/12 ön kısma sahip korozyona dayanıklı plastik kasa. Doğrudan yağmur, kar ya da yüksek basınçlı su, kir ve toza karşı dayanıklıdır.

Güç açısından verimli ARM9 işlemciler

Güç açısından verimli ARM9 işlemciler küçük ve orta ölçekli uygulamalar için güçlü performans sağlar.

Özelleştirilmiş X2 ön çerçeveler ile markanızın logo çalışmasını yapın

Özelleştirilmiş ön çerçeve bulunan X2 operatör panellerinde markanızın logosunu tanımlayın ve makinenizden elde edilen kullanıcı deneyimine görsel kimliğinizi ekleyin. Küçük miktarlar için temel logo çalışmaları ile büyük miktarlar için daha fazla grafik seçeneği içeren genişletilmiş logo çalışmalarına kadar seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.