Denizcilik monitörleri ve panel PC'ler

 

Gerekli tüm denizcilik onayları dahil

Wave II Monitör serisi, gerekli tüm denizcilik onaylarına sahip, iyi tasarlanmış, dayanıklı bir dizi LED monitör içerir. Tasarım, gemi sahipleri, tersaneler, sistem entegratörleri ve köprü üzerinde çalışan denizcilerden alınan kapsamlı geri bildirimlere dayanıyor.

Wave II Multitouch serisi zorlu IEC 60945 onayını geçerek kritik görev sistemlerinin bir parçası olarak köprüye monte edilmesine olanak tanıdı. Dijital rota planlama, radar, ECDIS, bağlantı vb. gibi her türlü denizcilik uygulaması için uygundur. PCAP çoklu dokunma ve birleştirme seçeneğine sahip tam cam ön kısım, tüm aydınlatma koşullarında kusursuz çalışma ve mükemmel net görüş sağlar. 

Wave II Monitörler

 

Wave II Multitouch

 

Tam ölçekli bir bilgisayar çözümüne yükseltme

Wave PERFORMANCE Box, standart bir Wave II monitörün arkasına kolayca monte edilebilen son teknoloji ürünü bir bilgisayardır. Wave II monitörlerle mükemmel uyum sağlayan PERFORMANCE Box PC'ler, aynı benzeri görülmemiş konfigürasyon ve montaj esnekliği sunan modüler tasarımın tüm avantajlarını korur.

Wave Performans Box PC'ler

 

Elektronik üniteyi değiştirerek bir monitörden PERFORMANS çözümüne yükseltme yapabilirsiniz; bu, hem dokunmatik hem de dokunmatik olmayan versiyonlarda herhangi bir boyuttaki monitör için PERFORMANS Kutusu PC'yi ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Servis veya yükseltmeyi çok daha kolay hale getirir. Sökülebilir elektronik üniteyi değiştirerek gelecekteki servis maliyetini %50'den fazla azaltabilirsiniz!

Wave PERFORMANCE çözümü, hafif istemciden tam ölçekli, fansız ve düşük güç tüketimine sahip bir PC'ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılayan daha güçlü CPU'larla birlikte gelir. Kapsamlı çok yönlülük, optimum bağlantılarınızı, SSD'lerinizi, Belleğinizi ve özel özelliklerinizi uyarlamanıza olanak tanır. Wave PERFORMANS Kutusu, güçlü 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere sahiptir.

Küçükten büyüğe güvenilir ve esnek çözümler

Wave II PERFORMANCE ekran PC'leri, hafif istemcilerden tam ölçekli PPC'lere kadar ihtiyaçlarınızı karşılayan daha güçlü CPU'larla birlikte gelir. Kapsamlı çok yönlülük, bağlantıların, SSD'lerin, belleğin ve özel özelliklerin uyarlanmasına olanak tanır. Wave II PERFORMANCE ekran bilgisayarları güçlü 8. Nesil Intel® Core™ İşlemcilere sahiptir. Tüm Wave PERFORMANCE ekranlı PC'ler fansızdır ve düşük güç tüketimine sahiptir. Yerleşik CPU, pasif soğutmayla fansız olarak düşük ila orta seviye uygulamaları doğrudan monitörünüzde çalıştırmanıza olanak tanır.

Wave Performans Display PC'ler