Akıllı çözümler ve CODESYS control için dağıtılmış G/Ç.

G serisi dağıtılmış G/Ç

G serisi dağıtılmış G/Ç modülleri hemen hemen her türlü sinyal tipinde geniş G/Ç modül çeşidi üzerinden akıllı entegre çözümlere yönelik üstün alan ve veri yolu bağlantısı sağlar. Gereksinimlerinizi karşılamak için uzak G/Ç ünitelerini bir ağ adaptörü modülü ile birleştirir. Böylece üst düzey sistemler ve diğer ekipmanlarla yaygın olarak kullanılan haberleşme protokolleri üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hangi konfigürasyonu seçerseniz seçin kolaylıkla güçlü bir dağıtılmış CODESYS control çözümüne geçebilirsiniz.

G serisi standart G/Ç ünitelerinde daha iyi bir performans sunar. Daha yüksek G/Ç ve ağ tarama frekansı ve geniş kapsamlı endüstriyel sertifikalar zorlu endüstriyel uygulamaların içinde kolaylıkla çalışmanıza olanak verir.

Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz inşa bloklarını bulun

Güzellik detaylarda gizlidir

Zekice ayrıntılar kurulum, servis ve değişikliği daha az karmaşık hale getirir. G serisi G/Ç modülleri, çıkarılabilir bağlantı terminalleri ile standart bir 35 mm DIN rayına kolayca monte edilir.

Geleceğin mühendisliği

WARP Engineering Studio ile entegre çözümler oluşturun. WARP, uygulamanızdaki tüm donanımlar, yazılımlar ve iletişimi otomatik olarak yapılandırır. Günlerce süren işler birkaç dakikada eski haline döndürülebilir.

CODESYS control'e geçin

Standart ağ adaptörünü CODESYS kontrol cihazı modülü ile değiştirerek dağıtılmış G/Ç çözümünüzü daha ileri bir IEC 61131-3 CODESYS kontrol çözümüne yükseltin. Geleneksel kompakt veya modüler PLC için güçlü bir CODESYS tabanlı alternatif.

Nexto dağıtılmış G/Ç

Alternatif olarak Nexto Jet, çalışırken değiştirilebilme ile tek dokunuşla tanılama ve kolay takma sistemi gibi gelişmiş işlevler için desteğe sahip bir dizi dağıtılmış G/Ç sunar. G/Ç'ler kompakt, uygun maliyetli, DNV sertifikalı ve doğruluk, izolasyon ve ölçeklendirilebilirlikle ilgili olarak son derece rekabetçidir. Makine üreticilerinin uygulamaları ve petrol ve gaz, su arıtma, deniz, bina otomasyonu vb. alanlarında idealdir.