BoX2 serisi

Akıllı bağlantı. Akıllı fonksiyonlar.

Verileriniz kesinti zamanları, yanlış operasyonların, aşırı güç tüketiminin ve oluşabilecek diğer sorunların önüne geçmede kilit rol oynar. Bu önemli bilgiyi kullanıp analize dönüştürün, operasyonlarınızı optimize edip, bakımlarınızı planlayın.

BoX2 veriye erişme konusunda akıllıca bir yol bulma konusunda yaşanan zorlukları çözer, endüstriyel otomasyon dünyası ile BT arasındaki uçurumu kapatır. Derin bir endüstriyel düzeyde bulunan bilgiyi bulut tabanlı veri ortamında kolayca erişilebilir hale getirir. BoX2 veri alışverişini sağlar, verinin güvenli şekilde uzaktan erişim ve analiz için buluta aktarır. BoX2 mobil çözümler geliştirmenize, makinelerde düzeltici önlemler almanız için bulut üzerinden yerel kontroller eklemenize olanak tanır.

BoX2 akıllı bağlantı ile yerel veritabanı belleği, alarm sunucuları, veri alışverişi, raporlama, C# script dili gibi akıllı fonksiyonları birleştiren bir dizi protokol dönüştürücü, IIoT ağ geçici, uç kontrol cihazıdır. BoX2 WARP Engineering Studio yazılımından birkaç tıkla kolaylıkla konfigüre edilebilir. Akıllı fonksiyonlar iX yazılımı ile konfigüre edilir.

Tipik kullanım senaryoları

Burada BoX2 için en yaygın kullanım durumlarını ve senaryolarını bulacaksınız. Her kullanım durumu için gerçek durumu destekleyen BoX2 ürünlerinin listesi dahil olmak üzere ilgili teknik yanıtı ve ilgili özellikleri de bulacaksınız.

BoX2

BoX2 base, pro ve extreme modelleri halinde sunulur ve endüstriyel açıdan güçlü yönler sağlar. Elektriksel parazit, büyük sıcaklık değişiklikleri ve titreşim dahil zorlu ortamlarda çalışabilir. İhtiyaç duyduğunuz verileri barındıran tüm farklı kontrol cihazı tipleriyle iletişim kurar.

Bulut tabanlı IIoT platformu

 

acirro+ bulut tabanlı IIoT platformumuz ve bulutla ilgili tüm hizmetlerimizin çatısıdır. Bu platformu, cihazlar, bulut tagleri, kullanıcılar vb.'nin kurulumu için kullanabilirsiniz. Makine verilerinize ilişkin eksiksiz bir genel bakış elde etmek için tasarımı uyarlayın ve IIoT panellerini yönetin.

Veri alışverişi için BoX2'yi ayarlama

Eğitim videosu

Bu eğitim, iki kontrol cihazı arasında veri alışverişi yapmak için BoX2'yi ayarlamanın ne kadar kolay olduğunu göstermektedir. Veri alışverişi yapmak ve etkili bir şekilde birlikte çalışmak için iki farklı makine istediğiniz tipik bir kullanım senaryosu.