BFI frekans invertörleri

Bütün sürücü sistemleri için optimum çözümler 

Sürücü çözümünüz frekans invertörü ile başlıyorsa, işe bizimle konuşmakla başlayabilirsiniz. Standart ve PM motorları da içeren genel ve HVAC uygulamalarına yönelik endüstriyel sürücü sistemleri portföyümüzü keşfedin. 0,1 ile 160kW aralığındaki ve IP20, IP55 ve IP66 koruma sınıflarından invertörlerin arasından seçim yapabilirsiniz.

IP20 değişken hızlı sürücüler

 

Panel montajı için kompakt, dayanıklı ve güvenilir genel amaçlı sürücü

Dahili filtre kurulum için maliyet ve zamandan tasarruf sağlar. 

DIN rayı ve anahtar deliği seçenekleriyle basit kurulum

IP55 değişken hızlı sürücüler

 

Daha düşük kablo maliyetleri IP55 sınıfı sürücüler kullanmak püskürtülen düşük basınçlı sudan ve tozdan koruma sağla böylece en az seviyede kablo bağlantısıyla yerinde kurulabilir.

Elektrik bulunan parçaları muhafaza içinde ve sürücünün üzerindeki erişilebilir ve kullanımı kolay kontrollerle daha ergonomik halde tutarak güvenliği artırın.

Özel kabin ihtiyacı olmaksızın sürücüleri motorlara daha yakın kurarak azaltılmış karmaşıklık.

IP66 değişken hızlı sürücüler

 

Sert ABS kasa ve korozyona dayanıklı soğutucu özelliği ile püskürtülen yüksek basınçlı su altında çalışma ve yıkama uygulamalarında eksiksiz güvenilirlik sağlar.

Basit kontrol switch'li modelleri hız kontrolü için bir potansiyometre ve güvenlik kilitli bir güç switch'i sağlar.

Tozlu, zorlu ortamlarda eksiksiz güvenilirlik IP66 sürücülerin tam olarak ihtiyaç duyuldukları yerlere yerleştirilmelerini sağlar.

Sezgisel dokunmatik panel ile güvenli ve kolay kullanım hızlı sürücü kurulumu ve ayarına imkan verir, ayrıca kilitlenebilir güç düğmesi bakım sırasında makinenin güvenilir biçimde kilitlenmesini sağlar.